VRTEC

OBRAČUN OSKRBNINE ZA VRTEC

Datum: 9. 9. 2013

Obračun oskrbnine za vrtec od 1. 9. 2013 dalje

Občinski svet Občine Krško je sprejel Sklep o višini dodatnega znižanja plačil  staršev za programe v vrtcih za šolsko leto 2013/2014.

Iz navedenega sklepa izhaja, da se plačila staršev občine Krško, katerih otroci so vključeni v vrtce, katerih ustanoviteljica je občina Krško, znižajo za 30 %.

Prilagamo tabele, z katerih izhajajo plačila po novem, to je od 1. 9. 2013 (priloga)

Ravnateljica:

Milvana Bizjan, prof.

l Vrtec se predstavi l Programi l Oddelki v vrtcu l Kotiček za starše l Utrinki iz vrtca l Aktualno l

Zadnja sprememba: 05.11.2013