VRTEC

Programi

Na vrtec

PREDSTAVITEV PROGRAMOV

V redni dnevni program vzgojiteljice vključujemo tudi obogatitveni program, ki se izvaja v času neposrednega dela z otroki in ga izvajamo strokovne delavke vrtca. Vanje se lahko vključujejo cele skupine ali posamezniki in so brezplačni.

• otrok in računalnik v vrtcu,
  • program športne vzgoje (Zlati sonček),
  • program športne vzgoje (Mali sonček),
  • palček Bralček,
  • plesne urice,
  • urice rolanja,
  • projekti: Ekologija v vrtcu, Cicivesela šola, Varno s soncem,
  • dobrodelna akcija slovenskih čebelarjev,
  • plavalni tečaj za otroke stare 5 let,
  • planinski pohodi,
  • tek podnebne solidarnosti,
  • delavnice igriva arhitektura (Center za arhitekturo).

Vrtec bo ponudil za otroke tudi nadstandardni program, ki ga bodo  plačali starši, če se bodo zanj odločili.

Cicibanove urice:

Program je namenjen otrokom od 4. - 6. leta, ki ne obiskujejo vrtca, želijo pa si aktivnosti v družbi vrstnikov. Otroci se srečujejo 1 x do 2 x na teden, odvisno od dogovora s starši in izvajalcem. Za otroke je program brezplačen. Starši bodo pisno obveščeni o pričetku programa (pomladanski čas). Program financira občina.

l Vrtec se predstavi l Programi l Oddelki v vrtcu l Kotiček za starše l Utrinki iz vrtca l Aktualno l

Zadnja sprememba: 05.11.2013