ŠOLSKI KOLEDAR            VZGOJNI NAČRT

PUBLIKACIJA 2010/2011

Petek, 5. 11. 2010, smo učenci 4. – 9. razreda preživeli zelo aktivno. Imeli smo kulturni dan, ki smo ga začeli v Tehničnem muzeju Bistra. Nad ogledom smo bili navdušeni, saj v njem hranijo veliko količino čudovitih primerkov iz naše zgodovine, od tkanin, živali, prikaza obrti, pa vse do Titovih avtomobilov.

Dan smo nadaljevali v Cankarjevem domu, kjer smo si dan po premieri ogledali opereto Pastirček, ki nas je tudi prijetno presenetila. Videli smo enostavne, a zanimive kostume in slišali operne pevce. Za katere smo se v živo prepričali, da morajo v svoje delo vložiti veliko truda.

Pika na i pa je bil ogled naše največje dvorane za kulturne prireditve –Gallusove dvorane, ki je res velika in zelo lepa.