COMENIUS

ARHIV 2010/2011

ŠOLSKI KOLEDAR            VZGOJNI NAČRT          BELA KNJIGA

PUBLIKACIJA 2011/2012

---------------------------------------------------------------------------------------------------

OŠ RAKA, LAS Krško, MT Raka in DPM Raka

Vas vabimo na predavanje z naslovom

Brezmejna ljubezen z mejami

v ponedeljek, 7.11.2011, ob 18.00

v večnamenskem prostoru OSNOVNE ŠOLE RAKA.

Predaval bo dr. Karel Gržan.

LAS Krško si s svojimi predavanji prizadeva tudi v različnih krajevnih skupnostih Občine Krško prinašati vsebine o vzgoji, tako v sodelovanju z OŠ Raka, MT Raka in DPM Raka organiziramo predavanje dr. Karla Gržana.

Dr. Karel Gržan je pater, doktoriral pa je iz literature. Poleg opravljanja svojega poklica in pisanja se je ukvarjal tudi s problematiko zasvojenosti. Leta 1997 je na Razborju pod Lisco ustanovil komuno za dekleta, prvo tovrstno dekliško skupnost v Sloveniji. Zanima pa ga med drugim tudi zgodovina. Poleg pisanja o problemskih tematikah in stiskah sodobnega človeka piše tudi knjige za otroke, mladino in odrasle.

V predavanju Brezmejna ljubezen z mejami nam bo dr. Gržan razgrnil na eni strani brezpogojno ljubezen in na drugi zdrave meje, prepletanje obeh skrajnosti je predpogoj, da se otrok razvije v zdravo osebnost.

Vabljeni!